• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 13:05:18

Zabiegi na dłonie i stopyO dłoniach i stopach bardzo często zapominamy podczas codziennej pielęgnacji. A wymagają one takich samych zabiegów pielęgnujących jak ciało czy twarz. Medycyna estetyczna przygotowuje również zabiegi na te części ciała.

 

Jak podkreśla salon kosmetyczny poznań, pielęgnacja dłoni i stóp warszawa to nie tylko klasyczny manicure i pedicure. To rówznież szereg innych zabiegów, które sprawią, że dłonie i stopy będą piękne. Klasyczny manicure przeprowadzany jest na dłoniach. Dzięki niemu można kształtować paznokcie. Podczas manicure pielęgnowane są także skórki.  Innym zabiegiem pielęgnującym dłonie jest zabieg parafinowy, który odmladza dłonie i nadaje im miękkość.

 

Do zabiegów na dłonie zaliczamy także peelingi, masaże dłonie i inne. Podstawowym zabiegiem pielęgnacji stóp jest pedicure. Jest to odpowiednik manicure przeprowadzany na stopach. Dzięki niemu stopy są zadbane i eleganckie. Wyróżniamy pedicure leczniczy oraz pedicure kosmetyczny. Zabiegi pielęgnujące stopy to także zbaiegi parafinowe, klary i inne.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabiegi na dłonie i stopy
Nick: