• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 12:49:10

Usuwanie przebarwieńPrzebarwienia pojawiające się na skórze są poważnym problemem dla wielu osób. Niekiedy stanowią bardzo poważny defekt estetyczny, który ciężko zakryć makijażem. Przebarwienia powstają na skutek złego rozmieszczenia w skórze melaniny, czyli naturalnego barwnika odpowiedającego za koloryt skóry.

 

Melanina produkowana jest w skórze pod wpływem promieniowania słonecznego. I to właśnie słońce najczęściej odpowiada za pojawianie się przebarwień. Innymi przyczynami pojawiania się przebarwień są: zmiany hormonalne, choroby tarczycy, wątroby, niektóre składniki kosmetyków, leków. Medycyna estetyczna katowice w ostatnim czasie opracowała szereg zabiegów, które pozwolą dość szybko pozbyć się niechcianych przebarwień.

 

Salon kosmetyczny poznań podkreśla jednak, że zabiegi na przebarwienia warszawa, powinny być dobrane indywidualnie do pacjenta, ze względu na różne przyczyny je wywołujące. Najczęściej w leczeniu przebarwień stosowane są tak zwane hydrokwasy. Inne metody to peelingi, mikrodermabrazja, krioterapia, zabiegi laserowe..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Usuwanie przebarwień
Nick: