• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 12:45:25

Peelingi medyczneSalon kosmetyczny poznań oferuje swoim klientkom peelingi medyczne. Peelingi medyczne cieszą się coraz większą popularnością.

 

Medycyna estetyczna katowice przygotowuje wciąż nowe zabiegi, które rozwiązują coraz to więcej problemów skórnych. Dzięki peelingom medyczny mamy możliwość zregenerować nie tylko skórę twarzy, ale także skórę całego ciała. Peelingi medyczne stosowane mogą być zarówno u osób borykająych się z problememi skórnymi, jak i u tych, ze skórą zdrową. Odpowiednio dobrany peeling medyczny w szybki i widoczny sposób poprawia stan skóry. Peelingi medyczne mają różne działania. Zależy to od ich składu chemicznego. Specjalista kosmetolog dobiera peeling medyczny indywidualnie do klienta.

 

Peelingi medyczne są zupełnie nieiwazyjne. Praktycznie od razu po zabiegu pacjentka może normalnie funkcjonować. Jak działają peelingi chemiczne? Dzięki odpowiedni mskłądnikom peelingi chemiczne złuszczają zewnętrzną warstwę naskórka. Powoduje to regenerację skóry i wzmożone wytwarzanie kolagenu i elastyny. Dzięki temu skóa staje się gładka, pozbawiona niedoskonałości takich jak drobne zmarszczki czy przebarwienia.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Peelingi medyczne
Nick: