• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 12:41:46

Lifting laserowyLifting laserowy należy do popularnych zabiegów, które wykorzystuje medycyna estetyczna katowice. Klientki i klienci decydują się na jego wykonanie bardzo często. Jest on stosunkowo nieinwazyjny i mało bolesny, a jednocześnie jesgo skuteczność jest bardzo wysoka.

 

Lifting laserowy oferuje także salon kosmetyczny poznań. Dzięki zastosowaniu tego zabiegu bardzo sybko możemy przywrócić skórze piękny i zdrowy wygląd. Specjaliści zalecają stosowanie liftingu laserowego w przypadku, gdy chcemy oczyścić powierzchnię skóry, zredukować łojotok  lub rozszerzone pory. Po zabiegu liftingu laserowego trzeba zachować kilka środków ostrożności. Zakazane jest stosowanie preperatów, które zawierają składniki takie jak alkohol czy kwas glikolowy.

 

Zaleca się także stosowanie przez jakiś czas blokerów UV.  Wcześniejsze zabiegi lisfingu laserowego wykluczały z życia osobę poddającą się zabiegowi nawet na 14 dni. Potem również gojenie nie było krótkie, gdyż trwało kolejne kilkanaście tygodni. Współczesny lifting laserowy to mniejsza aktywność pacjenta przez maksymalnie tydzień..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lifting laserowy
Nick: