• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 12:24:54

Liposukcja laserowaLiposukcja laserowa nazywana jest inazej lipolizą laserową. Jest to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, jakie proponuje medycyna estetyczna katowice. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego lasera możliwe jest bezoperacyjne usunięcie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

 

Salon kosmetyczny poznań podkreśla, że liposukcja laserowa to nie tylko usunięcie tłuszczu, to także jednoczesne ujędrnienie skóry. Jedynym śladem pozostającym po zabiegu są delikatne nacięcia. To właśnie dzięki nim możliwe jest wprowadzenie fali świetlnej do wybranego miejsca. Fala ta rozbija tłuszcz i zmienia go w rodzaj emulcji, któe w naturalny sposób wydalana jest z organizmu poprzez nerki i wątrobę.

 

Specjaliści podkreślają, że nie wolno stosować liposukcji laserowaj jako remedium na otyłość. Zabieg ten służy bardziej do modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry. Wśród miejsc najczęściej poddawanych liposukcji laserowej znajdują się: kolana, brzuch, podbródek, kostki. Zabieg lipolizy laserowej jest bezpieczny i stosunkowo króki – okolo 50 minut. Jego działanie jest na prawdę zachwycające.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Liposukcja laserowa
Nick: