• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 12:21:51

FotoodmładzanieFotoodmładzanie to zabieg, który szczególnie poleca medycyna estetyczna katowice. Wykorzystuje on światło do regeneracji skóry. Fotoodmładzenie nalezy do grupy zabiegów medycyny estetycznej, które wykonywane są przy pomocy lasera.

 

Salon kosmetyczny poznań podkreśla, że zabieg ten jest zupełnie bezpieczny. Efekty są stosunkowo szybkie i trwałe. Dzięki zastosowaniu lasera emitującego fale o różnej długości fotoodmładzanie działą na różne niedoskonałości skóry. Światło dociera wewnątrz skóry. Regeneryje włókna kolagenowe.

 

Promień lasera nie uszkadza naskórka. Specjaliści od medycyny estetycznej zabieg fotoodmładzania polecają szczególnie jako remedium na przebarwienia, pajączki, piegi, trądzik, pdrobniutki zmarszczki. Dzięki fotoodmładzaniu skóra znów staje się gładka i jędrna, a także pozbawiona przebarwień. Skóra przed pooddaniem jej fotoodmładzaniu nie musi przechodzić żadnych dodatkowych zabiegów. Warto jednak pamietać, że istnieje kilka przeciwwskazań co do stosowania fotoodmładzania. Są to między innymi: ciążą, karmieni piersią, choroby skóry, epilepsja, cukrzyca, stosowanie niektórych leków.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Fotoodmładzanie
Nick: