• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 12:18:30

BotoxBotoks bardzo często nazywany jest toksyną botulinową. Nazwa niejednokrotnie odstrasza klientki. Jak podkreśla specjalizujący się w zabiegach, jakie oferuje medycyna estetyczna katowice, salon kosmetyczny poznań, nie ma się czego obawiać.

 

Zabiegi z botoksem odpowiednio przeprowadzane są zupełnie i całkowicie bezpieczne. Botoks najczescije stosowany jest jako reduktor zmarszczek. Najczęściej wygładza się za jego pomocą zmarszczki mimiczne, które powstają wraz z wiekiem na twarzy. Botoks jest chętnie wybieranym i sprawdzonym zabiegiem.  Często stosowany jest wspólnie z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej na przykład z liftingiem twarzy. Botoks najcześciej wstrzykuje się między brwi, wokół oczu i ust, na brodzie.

 

Specjaliści wykorzystują także botoks do leczenia tak zwanej nadpotliwości. Dzięki wstrzyknięcy botoksu pod pachami lub w dłonie można na jakiś czas powstrzymać tę przykrą dolegliwość. Toksyba botulionowa wstrzykiwana jest pod skórę przy pomocy cienkich igielek. Przy zabiegu stosowane jest znieczulenie w formie kremy nakładanego w miejscach, które poddane będą zabiegowi. Całość zabiegu nie trwa długo – około 20 minut..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Botox
Nick: