• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 12:09:41

Lipoliza iniekcyjnaMedycyna estetyczna katowice wciąż wprowadza nowe zabiegi. Jednym z ostatnich hitów, jakie oferuje salon kosmetyczny poznań, jest lipoliza iniekcyjna. Swoją popularność metoda ta zawdzięcza temu, że przy jej wykonaniu nie stosowana jest ingerencja chirurgiczna.

 

Lipoliza to nic innego jak pewien rodzaj liposukcji. Dzięki zastosowaniu lipolizy bardzo szybko i skutecznie pozbyć sięmożemy niechcianego tłuszczu. Zabieg lipolizy iniekcyjnej nie jest trudny, wymaga jednak posiadania odpowiednich certyfikatów. Specjaliści podkreślają, że nie należy traktować lipolizy jako metody na odchudzanie. Lipoliza jest metodą modelowania sylwetki.

 

Modelowane mogą być różne części ciała – podbródek, pośladki, ramiona, brzuch. Istnieje jednak wiele przeciwskazań do stosowania tej metody. Dlatego przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad medyczny, który ma wyeliminować te przeciwwskazania. Należą do nich między innymi: otyłość, choroby krwi, tarczycy, nerek, wątroby. By lipoliza była skuteczna wymaga przeprowadzenia kilku zabiegów. Najczęściej efekty widoczne są po 2 - 4 zabiegach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lipoliza iniekcyjna
Nick: