• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 11:59:37

MezoterapiaMezoterapia to jeden z zabiegów, które oferuja salon kosmetyczny poznań. Zabieg tej jest jednym z zabiegów, które opracowała medycyna estetyczna katowice, w celu poprawy stanu skóry.

 

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu preparatów o różnym działaniu w miejsca, które są chorobowo zmienione. Twórcą mezoterpii jest lekarz Michel Pistor. Początkowo za pomocą mezoterapii leczono schorzenia takie jak żylaki czy migreny. Obecnie mezoterapia pomaga w poprawie stany skóry. Mezoterapia działa bardzo szybki, dlatego bardzo chętnie wybierana jest przez klientki.

 

Dodatkowym jej atutem jest to, iż jest zabiegiem niechirurgicznym – nie wymaga przygotowań i narkozy. Zabieg ten pomaga na wiele problemów skórnych – redukuje cellulit i rozstępy, ujędrnia skórę. Mezoterapia ma długofalowe działania. Trwałe efekty osiągnąć można już po przeprowadzeniu kilku zabiegów. Preparaty dostarczane są pod skórę za pomocą iniekcji. Ból z tym związany redukowany jest za pomocą miejscowego znieczulenia specjalistycznym kremem. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić pewne niedogodnoći takie jak obrzęk czy zaczerwienienie, jednak bardzo szybko mijają.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia
Nick: