• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2011-03-09 11:55:30

Kwas hialuronowyKwas hialuronowy warszawa to składnik wielu preparatów,  którymi posługuje się medycyna estetyczna katowice. Mnóstwo klientek obawia się stosowania zabiegów z kwasem hialuronowym.

 

Mało która jednak wie, że kwas hialuronowy to naturalna sybstancja występująca w każdym organizmie. Dzięki nowoczesnej technologii opracowano metodę chemicznego pozyskiwania tego skłądnika. Salon kosmetyczny poznań ma w swojej ofercie mnóstwo zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Zabiegi te wykorzystują tak  zwane wypelniacze tkankowe.

 

Kwas hialuronowy w naturalny sposób wiąże w tkankach wodę. Z wiekiem jednak ilość kwasu hialuronowego maleje, co powoduje starzenia się skóry, jej zwiotczenie oraz pojawianie się zmarszczek. Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego są dość inwazyjne. W większości polegają na tym, iż preparat – wypełniacz wstrzyknięty zostaje pod skórę. Efekty zabiegu są natychmiastowe. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza. Trwałość takich zabiegów zależy od wykorzytanych wypełniaczy. Niektóre pozwalają na osiągnięcie permanentnego efektu. Większość jednak ma efekt tymczasowy trwający do kilku miesięcy.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kwas hialuronowy
Nick: