• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 14:31:45

 

Przeciwwskazania do zastosowania peelingów medycznychKażdy zabieg medyczny wiąże się z określonymi przeciwwskazaniami, nawet jeśli nie jest inwazyjny. Wystarczy, że w jakikolwiek sposób przyczynia się do tymczasowego wzrostu wrażliwości skóry. Tak dzieje się w przypadku wielu zabiegów, jakie ma w swojej ofercie medycyna estetyczna poznań. Są to m.in. popularne peelingi.

 

Do przeciwskazań wykonania złuszczania możemy zaliczyć: ekspozycję na słońce, opryszczkę, alergie skórne, ciążę, karmienie piersią, liczne znamiona na skórze, schorzenia autoimmunologiczne, ciężkie postaci trądziku, przyjmowanie retinolu oraz stan po krioterapii lub jakimkolwiek innym zabiegu chirurgicznym twarzy. Naturalnie fakt, że medycyna estetyczna poznań ma ograniczenia i nie każdy może się jej poddać wcale nie oznacza, że jest niebezpieczna i pociąga za sobą negatywne konsekwencje.

 

Na szczęście czasy, kiedy mówiłyśmy: „chcesz być piękna, więc cierp” – już dawno odeszły do lamusa. Współczesna medycyna estetyczna poznań to gwarancja stuprocentowej satysfakcji klienta oraz jego maksymalnego komfortu psychicznego..

Nick: