• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 13:21:35

 

Peelingi powierzchowne, średniogłębokie, głębokiePeelingi medyczne to popularne zabiegi kosmetyczne, które serwujemy swojej skórze. Odnajdziemy je w ofercie wielu gabinetów zajmujących się dbaniem o urodę, ale najbezpieczniejsze z nich to te, którymi zajmuje się medycyna estetyczna poznań.

 

Na pierwszej wizycie dowiadujemy się, że ze względu na stopień złuszczenia skóry peelingi możemy podzielić na 3 grupy: powierzchniowe, średniogłebokie oraz głębokie. Pierwszy z nich, jaki oferuje medycyna estetyczna poznań, obejmuje zasięgiem działania wyłącznie 2 warstwy naskórka: rogową i ziarnistą (peeling kwasem glikolowym). Jest zatem najmniej inwazyjny, ale daje też najmniej spektakularne efekty.

 

Peeling średniogłęboki dociera do skóry właściwej (podnaskórka), dzięki czemu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny (działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające). Ostatni rodzaj peelingu – tzw. peeling głęboki złuszcza cały naskórek, ale jednocześnie wiąże się z najdłuższym czasem rekonwalescencji. Naturalnie medycyna estetyczna poznań jest stuprocentowo bezpieczna dla pacjenta i nie powinniśmy bać się peelingu. Korzyści są nie do przecenienia!.

Nick: