• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 12:33:12

 

Efekty stosowania toksyny botulinowejKiedy słyszymy o toksynie botulinowej (popularny botox) stosowanej w gabinetach, jakie posiada medycyna estetyczna poznań, myślimy tylko o jej wykorzystaniu w walce z upływającym czasem, czyli o pozbyciu się zmarszczek mimicznych z twarzy.

 

Okazuje się jednak, że zakres wykorzystania jadu kiełbasianego jest dużo szerszy i obejmuje także inne zabiegi, jakimi szczyci się medycyna estetyczna poznań. Poza wygładzeniem skóry, toksyna botulinowa jest także pomocna w walce z nadpotliwością dłoni, stóp i pach, leczeniu zeza, porażeń nerwów twarzy, migrenowych bólów głowy oraz spazmowych bólów mięśniowych szyi i karku.

 

Możliwości jest zatem mnóstwo i nawet jeśli pozornie nie wydają się skorelowane, to jednak toksyna botulinowa działa na wszystkie ww. schorzenia. Nie powinniśmy się temu dziwić biorąc pod uwagę fakt, że medycyna estetyczna poznań to nie tylko „urodowe” vademecum, a często ostatnia deska ratunku w walce z upływającym czasem i kompleksami, ale także prestiżowy i szanowany dział medycyny, który pomaga wyleczyć wiele problematycznych schorzeń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Efekty stosowania toksyny botulinowej
Nick: