• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 12:09:53

 

Toksyna botulinowa na zmarszczkiToksyna botulinowa jest z powodzeniem wykorzystywana w medycynie, chociaż jest równocześnie substancją niebezpieczną dla ludzkiego zdrowia (jad kiełbasiany to najsilniejsza znana toksyna biologiczna).

 

Nie mamy jednak czego się obawiać korzystając z zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna poznań, ponieważ jest w nich wykorzystywany tylko preparat jadu kiełbasianego typu A, który jest wytworzony w laboratorium. Wypada jednak nadmienić, że działanie toksyny polega na miejscowym przejściowym porażeniu mięśni, do których jest wstrzykiwana. W ramach tego zjawiska dochodzi do wygładzenia skóry.

 

Naturalnie medycyna estetyczna poznań operuje niewielkimi, bezpiecznymi dawkami toksyny botulinowej (20 – 60 jednostek podczas jednego zabiegu), które są dobierane do pacjenta. Dzięki botoksowi możemy natomiast usunąć zmarszczki mimiczne, kurze łapki wokół oczu, lwią zmarszczkę między brwiami oraz inne zmarszczki z okolic czoła, powiek, ust, szyi oraz brody. Warto zatem skusić się na botoks, jakim dysponuje medycyna estetyczna poznań. Zabieg jest przecież błyskawiczny i nie generuje dużego bólu (jest porównywalny do ugryzienia komara), a efekty są spektakularne!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Toksyna botulinowa na zmarszczki
Nick: