• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 11:59:01

 

Po zabiegu mezoterapiiMezoterapia to jeden ze sposobów na pozbycie się zmarszczek, likwidację cellulitu oraz nadanie cerze blasku. Ze względu na swój mało inwazyjny i niechirurgiczny charakter – jest często wybierana w gabinetach, gdzie rządzi medycyna estetyczna poznań.

 

Zabieg polega na miejscowym wstrzykiwaniu pod skórę mieszanki substancji odżywczych, które stymulują metabolizm, usuwają toksyny, dotleniają i nawilżają cerę. Mezoterapia trwa ok 40 min i chociaż jest całkowicie bezpieczna i nie wymaga rekonwalescencji, to jednak należy przestrzegać kilku pozabiegowych zaleceń lekarza, aby sobie nieświadomie nie zaszkodzić.

 

Okazuje się, że medycyna estetyczna poznań może być dość nieprzyjemna dla pacjentów, którzy ignorują wskazówki terapeuty. Jeśli chodzi o mezoterapię, to w pierwszych dniach po zabiegu należy zaprzestać stosowania peelingów, masaży oraz kremów, szorstkich ręczników, a także nie pić alkoholu oraz omijać solarium i saunę. Generalnie nie możemy praktykować niczego, co mogłoby podrażnić wrażliwą skórę po zabiegu mezoterapii. Pamiętajmy, że medycyna estetyczna poznań wymaga pełnej współpracy na linii pacjent – terapeuta.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Po zabiegu mezoterapii
Nick: