• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 11:21:20

 

Przebieg zabiegu mezoterapii Mezoterapia należy do jednego z najbardziej popularnych zabiegów, którymi zajmuje się medycyna estetyczna poznań. Lista jej korzyści jest bardzo długa (likwidacja zmarszczek, odżywienie, dotlenienie, nawilżenie skóry, cera wypoczęta i pełna blasku), a na jej sukces ma wpływ także bezpieczeństwo metody, brak powikłań oraz szybki przebieg (zabieg typu „lunch time”).

 

Trudno się zatem dziwić, że mezoterapia to lwia część technik, jakie ma w ofercie medycyna estetyczna poznań. Przed wybraniem się do gabinetu należy jednak pamiętać, że zabieg ten jest zazwyczaj wykonywany seryjnie dla lepszych efektów. Na pierwszym spotkaniu terapeuta indywidualnie dobiera skład preparatu, który powinien być idealnie dopasowany do potrzeb pacjenta (kompleks witamin i minerałów, kwasów, wyciągów roślinnych). Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz oczyszcza twarz klienta (makijaż musi być zmyty, a twarz zdezynfekowana i wysuszona).

 

Następnie wykonywane są punktowe wkłucia (specjalna strzykawką z cieniutką igłą), podczas których koktajl substancji odżywczych jest wprowadzany głęboko pod skórę. Ślady po ukłuciach niemal natychmiast znikają, a medycyna estetyczna poznań dba o komfort psychiczny i fizyczny pacjenta..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przebieg zabiegu mezoterapii
Nick: