• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 10:57:51
 

Czym jest mezoterapia igłowaMezoterapia igłowa to jeden z najpowszechniejszych zabiegów, jakie oferuje nam medycyna estetyczna poznań. Poddaje się jej wiele kobiet, które marzą o promiennej, gładkiej skórze bez zmarszczek albo pragną zwalczyć zdrowotne mankamenty urody (trądzik, cerę naczynkową, cienie pod oczami).

 

Tak naprawdę jednak medycyna estetyczna poznań jest dla każdego, kto za cel obiera sobie poprawienie urody (a tym samym wzrost pewności siebie) bez interwencji skalpela. Jeśli chodzi o ww. mezoterapię igłową, to zabieg ten polega na iniekcyjnym wstrzykiwaniu pod skórę twarzy koktajlu substancji odżywczych, które stymulują proces odnowy cery. Są to aktywne związki (witaminy, kwasy, roślinne wyciągi) usprawniające przemianę materii, dotleniające i nawilżające skórę, eliminujące toksyny, pobudzające syntezę kolagenu i elastyny, wypełniające zmarszczki oraz poprawiające elastyczność skóry.

 

Zabieg trwa ok. 40 minut. Z pewnością niesie ze sobą tak wiele korzyści, że niejedna kobieta mu ulegnie. W końcu medycyna estetyczna poznań jest na każdą kieszeń, a jej celem jest pełna satysfakcja klienta..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia igłowa
Nick: