• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 10:42:40
 

Przeciwwskazania do zabiegów medycyny estetycznejCoraz więcej kobiet (oraz panów!) decyduje się poddać zabiegom, jakimi dysponuje medycyna estetyczna poznań. Polacy już jakiś czas temu przestali uważać takie gabinety za fanaberię dla bogaczy albo celebrytów i coraz częściej dostrzegamy potrzebę dbania o swój wizerunek, a tym samym o urodę, co niewątpliwe pomaga w pracy zawodowej i ułatwia życie prywatne.

 

Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że medycyna estetyczna poznań ma także przeciwskazania i nie każdy klient może poddać się zabiegom, jakie oferuje. Na pierwszej wizycie zadaniem i obowiązkiem lekarza jest wywiad z pacjentem w kontekście oczekiwań klienta, uzyskania informacji na temat jego aktualnego stanu zdrowia oraz naświetleniem kwestii teoretyczno – praktycznych danego zabiegu.

 

Okazuje się, że wiele z nich wyklucza ciąża pacjenta oraz okres karmienia piersią. Poza tym przeciwskazania do technik zabiegowych, jakimi szczyci się medycyna estetyczna poznań, dotyczą także osób cierpiących na nowotwory, epilepsję, choroby krwi, choroby serca czy przyjmujących antybiotyki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przeciwwskazania do zabiegów medycyny estetycznej
Nick: