• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 10:34:00

 

Zabiegi medycyny estetycznej - kosztTemat kosztów zabiegów medycyny estetycznej jest uzależniony od kilku czynników. Jednym z nich jest na pewno renoma gabinetu, do którego się udamy. Generalnie jednak ceny są uzależnione od rodzaju oraz stopnia złożoności zabiegu i czasu, jaki lekarzowi pochłania jego wykonanie.

 

Pacjentki marzące o tym, że medycyna estetyczna poznań pomoże im raz na zawsze pozbyć się zmarszczek, mogą liczyć się z kosztami oscylującymi wokół 10 000 zł za lifting twarzy. Trzeba przyznać, że suma jest dla wielu dość zawrotna, ale czego się nie robi dla urody i świeżego, młodego wyglądu.

 

Wśród szerokiego wachlarza ofert zabiegów, jakim dysponuje medycyna estetyczna poznań, znajdziemy jednak także dużo tańsze opcje. Peeling chemiczny generuje koszty rzędu 200 zł, a depilacja laserowa (jakże potrzebna latem) – będzie nas kosztowała 100 – 300 zł (w zależności od powierzchni partii ciała, którą poddamy depilacji). Naturalnie wiele zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna poznań, są przeprowadzane w pakiecie dla wzmocnienia efektu końcowego..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabiegi medycyny estetycznej - koszt
Nick: