• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2015-04-21 10:27:56

 

Medycyna estetycznaMedycyna estetyczna zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Powodem jest wzrost świadomości Polaków na temat tej wyjątkowej branży i odczarowanie panującego dotąd stereotypu, że medycyna estetyczna rzeszów kojarzy się z bólem pooperacyjnym i długim czasem dochodzenia do siebie po zabiegu.

 

Okazuje się, że współczesne zabiegi są bezinwazyjne, szybkie i bezpieczne, a co najważniejsze – nie eliminują z codziennego towarzyskiego życia. Naturalnie medycyna estetyczna rzeszów to wszelkie zabiegi, których celem jest walka z upływającym czasem oraz poprawienie czy też podkreślenie urody.

 

Szeroka oferta obejmuje zatem nie tylko klasyczny botoks na zmarszczki, ale także m.in. endermologię (mechaniczny drenaż limfatyczny), mezoterapię (odżywienie skóry za pomocą koktajlu substancji aktywnych) oraz kriolipolizę (nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej i wyszczuplenie sylwetki). Tak naprawdę medycyna estetyczna rzeszów jest lekiem na wszelkie problemy z urodą (także dolegliwości zdrowotne, np. trądzik, cera naczynkowa), które spędzają nam sen z powiek.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Medycyna estetyczna
Nick: