• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-27 10:44:13

Ceny kolagenuDziś niemal każdy kosmetyk, który jest skuteczny kosztuje – i to niestety sporo. Każdy profesjonalny kosmetolog poleci nam by jednak wydać więcej a stosować czegoś, co naprawdę działa, nie zaś stosować coś co nie tylko nie działa, ale i może nam zaszkodzić.

 

Dlatego  też – głównie dojrzałe panie nie powinny  stosować niesprawdzonych kosmetyków z kolagenem, gdyż mogą być one szkodliwe. Kolagen to składnik kremów, który niestety musi kosztować więcej niż przeciętny kosmetyk drogeryjny. Sam – czysty kolagen –można kupić w słoiczku 30 mililitrowym za około 200 złotych i mamy pewność, że korzystamy z czegoś sprawdzonego, dobrego i przede wszystkim z czegoś co nam nie zaszkodzi, a przy tym będzie skuteczne.

 

Kolagen jest gwarancją sukcesu, który kosztuje, dlatego też nie każda kobieta może sobie na niego pozwolić. Zwłaszcza, że potrzeba jego regularnego stosowania co oznacza, częste kupowanie kolejnych dawek kolagenu. Podsumowując kolagen jest drogi-jednak skuteczny, wybór należy do was..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ceny kolagenu
Nick: