• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-27 10:27:35

Maseczki z kolagenemKażda kobieta niezależnie od tego czy jest młoda czy też już w podeszłym wieku, powinna zadbać o swoja twarz i swój dekolt, których skóra wyjątkowo szybko ulega wysuszaniu się i przez to wiotczeniu.

 

Aby jednak skóra zachowała blask niezależnie od wieku kobiety należy stosować odpowiednie kremy do danego wieku i rodzaju cery. Kobietom młodym wystarczy dobrany krem nawilżający na samą noc, zaś kobietom dojrzałym krem z dużą ilością składniku jakim jest kolagen i dodatkowo maseczki, które również zawierać będą mocno stężony kolagen.

 

Maseczki z kolagenem polecane są szczególnie tym kobietom, którym zależy na szybkim i dobrym wyglądzie z powodu jakiegoś ważnego wyjścia, czy też niezapowiedzianej wizyty koleżanek, które wypatrywać będą kolejnej zmarszczki na twarzy swojej gospodyni. Dlatego też maska zawierająca kolagen musi zawierać dużą jego zawartość, którą warto sprawdzić zanim kupimy kosmetyk. Maski są kilkuminutowe co oznacza, że w kilka minut nasza twarz stanie się bardziej świeża, odmłodzona i odprężona a co najważniejsze ujędrniona. Maski z kolagenem to nie tylko maski na twarz. Kolagen dodawany jest również do masek na całe ciało – głównie miejsca problemowe jak uda czy biust. To ważne by dobierać kosmetyki zaufane z duża ilością kolagenu, gdyż w przeciwnym razie na próżno szukać efektu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Maseczki z kolagenem
Nick: