• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-27 10:24:05

Kosmetyki wyszczuplające kolagenemMechanizm odchudzania coraz częściej wzmacniany jest wszelkiego rodzaju suplementami diety, masażerami, kąpielami z użyciem kosmetyków pochodzenia śródziemnomorskiego oraz wielu innych wynalazków.

 

Odchudzający się zapominają jednak, że odchudzanie się nie służy skórze, zwłaszcza kiedy jest to odchudzanie się znaczące i w bardzo szybkim czasie – krótkim jego okresie. Spadek wagi – nagły – powoduje często zapadanie się włókien kolagenowych, nie nadążaniem organizmu do regeneracji kolagenu i dostosowanie jego ilości, a przez co skóra wiotczeje. Dlatego tez kolagen powinien być podstawowym elementem przy odchudzaniu się.

 

Zarówno kolagen w kapsułkach do doustnego stosowania jak i kolagen w kremie do stosowania zewnętrznego na ciało i twarz – głównie na noc, jest doskonałym elementem wzmacniającym efekty odchudzania. Kolagen wzmacnia włókna skóry i przez to nie staje się ona obwisła lub nie pojawia się na niej cellulit, który jest największym problemem prawi 90 procent kobiet zarówno tych aktywnych jak i tych, które odchudzają się jedynie poprzez dietę nie zaś zwiększony ruch i aktywność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kosmetyki wyszczuplające kolagenem
Nick: