• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-27 10:21:08

Kolagen grafitowy To czy kolagen jest skuteczny, czy tez nie zależy od tego jak duże jest jego stężenie w danym kosmetyku. Kosmetolodzy polecają kolagen czysty, a więc sam kolagen zapakowany podobnie jak kremy do twarzy w słoiczku.

 

Kolagen czysty dzieli się również na rodzaje, które warto wiedzieć do czego służą by były skuteczniejsze. Jednym z rodzajów jest kolagen grafitowy, który służy do pielęgnacji włosów i paznokcie – czyli tych tkanek, które najczęściej narażone są na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

 

Kolagen grafitowy jest najczęściej dodawany do kosmetyków ulepszających i wzmacniających  włosy oraz paznokcie, jednak głownie w salonach i gabinetach kosmetologicznych, gdyż przeciętnej kobiety nie stać na to, by używać kolagenu. Zamiast tego stosują maski, odzywki i suplementy diety, które często nie wnikają w głąb włosa czy tkanki paznokcie by je wzmocnić i odbudować. Dlatego też kolagen grafitowy uznawany jest za środek bardzo ekskluzywny, który stosowany jest szczególnie rzadko. Kolagen grafitowy ma największe stężenie kolagenu przez co doskonale radzi sobie ze zniszczonymi tkankami włosa czy paznokci..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen grafitowy
Nick: