• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-27 10:19:21

Kolagen srebrnyNasze ciało – zwłaszcza w pewnym wieku wymaga innej pielęgnacji niż wtedy kiedy miałyśmy lat naście. Dlatego też każda kosmetyczka swojej pacjentce w pewnym wieku radzi już zrezygnowanie ze zwykłych balsamów i kremów a skupienie się na doborze kosmetyków z półki przeznaczonej dla kobiet z cera dojrzałą.

 

Nie chodzi tu tylko o stosowanie kremów pod oczy, ale również o dbanie o całe ciało, które wymaga szczególnej pielęgnacji, gdyż nie nawilżane starzeje się niezwykle szybko. Kolagen srebrny jako produkt do stosowania na cale ciało – nie tylko odżywa skórę kobiet, al. E naciąga ją oraz sprawia, że nabiera ona lepszego, naturalniejszego kolorytu oraz staje się bardziej napięta. To jednak nie wszystko – kolagen srebrny to również doskonały środek odprężający i energetyzujący całe ciało, które często zmęczone po całym dniu wymaga od nas szczególnej troski i zadbania o nie.

 

Kolagen srebrny zamawiany jest przez klientki z całego świata, gdyż im więcej składników aktywnych i samego kolagenu w kolagenie – tym bardziej skuteczny się staje w połączeniu z naszą skórą. Kolagen srebrny jest podstawą masaży odmładzających, co oznacza, ze balsamy i oliwki do masaży są wzmacniane kolagenem, który rewitalizuje ciało i pomaga pacjentce się odprężyć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen srebrny
Nick: