• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-27 10:17:29

Kolagen platynowySubstancja uwielbiana przez większość kobiet i kosmetologów – kolagen. Niby naturalny składnik, który każdy z nas posiada, a jednak jest on jeszcze dodatkowo dostarczany przez niektóre kobiety do swojego organizmu poprzez kolagen –kosmetyk.

 

Nie jest to takie łatwe, by wybrać dziś odpowiedni dla siebie kolagen i co najważniejsze taki, który będzie skuteczny.  Czysty kolagen dla kobiet jest już dziś sprzedawany jak każdy inny produkt niemal w każdej drogerii. Jednak bardzo popularny choć wciąż elitarny kolagen platynowy dostępny jest jedynie w specjalistów –kosmetologów. Kolagen platynowy to rodzaj kolagenu przeznaczony do pielęgnacji twarzy i szyi, które najszybciej ulegają wiotczeniu.

 

Kolagen platynowy jest niezwykle skutecznym środkiem wypełniającym i liftingującym dzięki czemu, przy dłuższym, regularnym stosowaniu może on naprawdę czynić cuda. To, czy kolagen patynowy pomoże zależy tylko od samych Pań, w jaki sposób będą go używać i jak często. Jeśli kolagen używany będzie doraźnie zamiast systematycznie – nie zdziała wiele, a my wciąż będziemy miały poczucie zwiotczałej starzejącej się skóry, która nie będzie już atrakcyjna i świeża jak kiedyś, kiedy miałyśmy 20 lat..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen platynowy
Nick: