• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-27 10:15:02

Pochodzenie kolagenuW naturze nic nie ginie i dzięki niej rozwija się medycyna i działy kosmetologii i odbudowy biologicznej. To właśnie składniki pochodzenia naturalnego są najczęściej stosowanymi elementami w naturze.

 

Kolagen jest to element naturalnego, żywego organizmu zwierzęcego jak i ludzkiego. Zarówno człowiek jak i zwierzęta posiadają w swych tkankach kolagen i to dzięki badaniom nad tymi związkami – naukowcy potrafią odtworzyć pochodzenie kolagenu na skalę masową do produkcji kremów czy innych środków ujędrniających i przeznaczonych do walki z uciekającym czasem.

 

Kolagen pochodzi z naturalnego środowiska, a dziś coraz częściej kojarzony jest z kolagenem rybim, który to jak sama nazwa mówi powstaje dzięki rybom słodkowodnym. To właśnie kolagen rybki jest najchętniej i najczęściej kupowanym składnikiem  kosmetologicznym. Pochodzenie kolagenu jest więc naturalną drogą bez zbędnych syntetycznych elementów przetwarzanych na wzór naturalnego składnika. Pochodzenie kolagenu jest więc naturalne i co najciekawsze nie do podrobienia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pochodzenie kolagenu
Nick: