• Sprawdź swoje BMI
  • Waga (kg)
  • Wzrost (cm)
  • BMI:

Dodany: 2012-01-27 10:12:06

Budowa kolagenuIstnieje wiele minerałów pochodzenia naturalnego, które to służą od lat kosmetyce i medycynie. Ich złożona budowa co prawda nie ułatwia odbudowy tego minerału na potrzeby masowe, jednak istnieją naukowcy, którzy dzięki wieloletnim badaniom odkrywają budowę owych substancji i starają się je pozyskać z natury dla dobra rozwoju kosmetologii i medycyny. Jedną z takich substancji jest kolagen.

 

Kolagen jako naturalny element życia organicznego daje się wytworzyć – odwzorować na rzecz rozwoju branży piękna. Kolagen bowiem składający się z pojedynczych aminokwasów tworzących łańcuchy nie jest trudny do odwzorowania po latach badań nad złożonością tego mechanizmu jego tworzenia.

 

Każdy aminokwas tworzący kolagen jest istotny, gdyż jego brak skutkuje niemożnością stworzenia łańcucha, o którym mowa, a co za tym idzie otrzymania związku kolagenowe, który jest podstawą dzisiejszych kremów przeciwzmarszczkowych i balsamów ujędrniających dla wymagających klientek, które cenią sobie naturalne piękno..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Budowa kolagenu
Nick: